Načelnik Sakan čestitao Kurban-bajram


KOTOR VAROŠ, 26. MAJA – Načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan, povodom Kurban-bajrama, uputio je čestitku svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Kotor Varošu, Republici Srpskoj i BiH.

„Ovaj veliki praznik podsjeća na univerzalne vrijednosti koje su temelj svakog zdravog društva – porodičnu bliskost, solidarnost, brigu o bližnjima i spremnost na žrtvu za opšte dobro.

U duhu bogate tradicije koju zajednički baštinimo u Kotor Varošu, Kurban-bajram je prilika da se još snažnije okrenemo međusobnom poštovanju, dobrim komšijskim odnosima i njegovanju zajedništva koje nas sve povezuje.

Neka dani Kurban-bajrama budu ispunjeni mirom, nadom i toplinom, a njegova poruka podsticaj na istrajnost u činjenju dobra – u porodicama, među prijateljima i u svakom dijelu našeg grada“, navodi se u čestitki načelnika Sakana.