Opština Kotor Varoš i Agencija za lokalni razvoj na „Banjaluka ekspo 2026“
KOTOR VAROŠ, 13. MAJA – Opština Kotor Varoš zajedno sa Agencijom za lokalni razvoj učestvuje na međunarodnom sajmu privrede „Banjaluka ekspo 2026“, jednoj od najznačajnijih privrednih manifestacija u regionu.

Ovaj prestižni sajam okupiće više od 450 izlagača iz različitih oblasti privrede, među kojima su građevinarstvo, metalna i elektro industrija, drvna industrija, IT sektor, robotika, arhitektura, nekretnine, kao i finansijske institucije iz cijele Bosne i Hercegovine.

Učešćem na sajmu, opština Kotor Varoš i Agencija za lokalni razvoj imaju priliku da predstave privredne potencijale, investicione mogućnosti i razvojne projekte naše lokalne zajednice, kao i da ostvare nove kontakte i saradnju sa domaćim i inostranim partnerima.

Međunarodni sajam „Banjaluka ekspo 2026“ održava se u organizaciji brojnih kompanija, uz institucionalnu podršku Vlade Republike Srpske, Ministarstva spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH, Spoljnotrgovinske komore BiH, Privredne komore Republike Srpske i grada Banjaluka.
Sajam će trajati od 13. do 15. maja.
