Projekat “Jačanje lokalne demokratije”


Poziv organizacijama civilnog društva za dostavljanje prijedloga člana i zamjenskog člana iz civilnog društva za učešće u evaluacionoj komisiji za odabir projektnih prijedloga za finansiranje po javnom pozivu
koji organiziraju UNDP LOD IV projekt i Opština Kotor Varoš.
Opština Kotor Varoš objavljuje poziv za organizacije civilnog društva (OCD) sa područja opštine Kotor Varoš da dostave svoje prijedloge za člana i zamjenskog člana evaluacione komsije iz sektora civilnog društva, a u svrhu pripreme za predstojeći javni poziv za finansiranje projekata oraganizacija civilnog društva koji organiziraju i provode projekat “Jačanje lokalne demokratije/demokracije IV” (LOD IV) u suradnji sa opštinom Kotor Varoš.

Prijedoge možete dostaviti lično u Odjeljenje za privredu i društvene djelatnosti ili putem pošte na adresu: Opština Kotor Varoš, Ulica Cara Dušana bb, 78220 Kotor Varoš

Poziv je otvoren do 09.02.2015. godine, kada će se i održati Javna rasprava za odabir tema Javnog poziva.

Javna rasprava će se održati 09.02.2015. godine, u sali Skupštine opštine sa početkom u 10.00 časova.

LOD IV finansira Europska unija iz sredstava Instrumenta za pretpristupnu pomoć (IPA) u iznosu od 2 miliona eura, a sprovodi Razvojni program Ujedinjenih nacija u Bosni i Hercegovini (UNDP BiH).