Turnir stritbol „Kotor Varoš 2016“ na Radničkom univerzitetu

KOTOR VAROŠ, 20. JULA – U Kotor Varošu sutra će početi turnir u uličnom basketu, koji će okupiti 30 ekipa u tri uzrastne kategorije.

Plakat
U takmičarskom dijelu turnira, koji se održava u okviru “Kotorvaroškog sportskog ljeta”, nastupiće seniori, juniori i kadeti, dok će veterani igrati u revijalnom dijelu.

I ove godine će na turniru, pored domaćih timova, učestvovati ekipe iz Banjaluke, Aleksandrovca, Teslića, Čelinca i Sanskog Mosta. Najbolje ekipe i pojedinci biće nagrađeni peharima, robnim i novčanim nagradama“, rekao je predsjednik Organizacionog odbora turnira Slobodan Petrović.

Žrijeb grupa je večeras (srijeda) u 19.00 časova na igralištu Radničkog univerziteta.
Posebna atrakcija ove sportske manifestacije je takmičenje u šutiranju trojki, koje je predviđeno tokom finalnog dana, kao i pokloni iznenađenja za gledaoce tokom svih takmičarskih dana.

Nagradni fond turnira iznosi 1.000 KM.

Organizatori turnira su opština Kotor Varoš i Centar za kulturu, sport i informisanje, uz učešće brojnih privrednih subjekata.