Ulična trka osnovaca

Ulična trka osnovaca


KOTOR VAROŠ, 23. APRILA – U okviru obilježavanja 24. aprila – Dana opštine Kotor Varoš danas je održana ulična trka u kojoj je učestvovalo više od 200 dječaka i djevojčica iz svih osnovnih škola, a najviše uspjeha imali su učenici centralne škole “Sveti Sava”.

DSCN4725

U kategoriji drugih i trećih razreda trijumfovali su učenici Osnovne škole /OŠ/ “Sveti Sava” Kotor Varoš Anđela Muždekić i Danilo Vučenović , dok su kod četvrtih i petih razreda najuspješniji bili Milica Jokanović iz kotorvaroške osnovne škole i Bojan Petrović iz OŠ “Petar Petrović Njegoš” iz Maslovara.

Učenica Magdalena Borić iz centralne Osnovne škole bila je najbrža u kategoriji šestih i sedmih razreda, dok je njen vršnjak iz OŠ “Petar Petrović Njegoš” iz Maslovara Danilo Nović zauzeo prvo mjesto u konkurenciji dječaka.

U najstarijoj kategoriji trijumfovali su učenici OŠ “Sveti Sava” Ivana Vučanović i Damir Pucarević.

Najuspješnijim pojedincima diplome, pehare i vrijedne robne nagrade uručio je načelnik Kotor Varoša Dalibor Vučanović.

Svi učesnici dobili su majicu kao znak sjećanja na ovu, četvrtu, uličnu trku.

Organizatori ulične trke bili su opština Kotor Varoš, OŠ “Sveti Sava” i Policijska stanica.

DSCN4732

DSCN4731

DSCN4728