Uručena kolica za prve kotorvaroške trojke
KOTOR VAROŠ, 31. AVGUSTA – Predstavnici kompanije “Fagus” iz Kotor Varoša uručili su danas kolica za prve kotorvaroške trojke Nikolinu, Novaka i Nikolu Komljenović.

Iz ove kompanije ističu da je ovo lijep povod za darivanje, s obzirom na pad nataliteta u Republici Srpskoj.
“Naša je obaveza da pružimo podršku porodicama sa troje i više djece“, kažu u “Fagusu” i dodaju da su, uz svu dostupnu poslovnu organizaciju, teškom mukom došli do kolica koja se prave po narudžbi u Italiji, gdje je u toku kolektivni godišnji odmor.
Oni su poželjeli malim Komljenovićima da ih prate zdravlje i sreća i da u godinama koje dolaze budu ponos svojih roditelja Draženke i Nenada, brata Stefana i opštine Kotor Varoš.
Majka dvomjesečnh trojki Draženka Komljenović zahvalila se rukovodstvu kompanije “Fagus” za brigu i podršku s ciljem podsticanja nataliteta.
Komljenovićeva je istakla da ona, suprug i njihov trogodišnji sin Stefan imaju podršku svojih najbližih, ali i da im je u ovoj prilici pomoć kompanije “Fagus” dobrodošla.
“Poručujem svim ženama koje imaju višeplodnu trudnoću da ništa nije teško, da je najvažnija dobra organizacija i da ljubav prema djeci nadmašuje svaki umor i brigu“, rekla je Komljenovićeva.
