Модернизација путева на подручју општине тече планираном динамиком

КОТОР ВАРОШ, 7. ЈУНА – На подручју которварошке општине настављена је модернизација локалне путне мреже, односно реализација инфраструктурних пројеката предвиђених планом капиталних инвестиција.

2

Успјешно су окончани радови на модернизацији улице у насељу Рипиште и приступног пута Дому здравља „Свети Пантелејмон“.

3

Градилиште је обишао начелник општине Зденко Сакан, који је изразио задовољство што се радови одвијају предвиђеном динамиком и додао да је модернизација поменутих путних праваца предвиђена планом капиталних инвестиција за ову годину.

Радови су изведени квалитетно на задовољство свих грађана који користе ове дионице. Обнова ових путних праваца допринијеће бољој саобраћајној повезаности мјештана наше општине са градским језгром“, рекао је Сакан.

1

Извођач радова на наведеним локацијама је било предузеће „Петровић“ д.о.о. из Котор Вароша.

5