Модернизација путева на подручју општине тече планираном динамиком

КОТОР ВАРОШ, 11. ЈУЛА – На подручју которварошке општине настављена је модернизација локалне путне мреже, односно реализација инфраструктурних пројеката предвиђених планом капиталних инвестиција.

Kušljići 2

Успјешно су окончани радови на модернизацији пута за Борке и за модернизацију приступних путева у Раштанима, а начелник општине Котор Варош Зденко Сакан је обишао градилиште у мјесној заједници Врбањци, гдје је завршена модернизација пута за насеље Кушљићи-Ћејвани.

Он је изразио задовољство што се радови одвијају предвиђеном динамиком и додао да је модернизација поменутих путних праваца предвиђена планом капиталних инвестиција за ову годину.

Kušljići 3

Радови су изведени квалитетно на задовољство свих грађана који користе ове дионице. Обнова ових путних праваца допринијеће бољој саобраћајној повезаности мјештана поменутих насеља са градским језгром“, рекао је Сакан.

1

Извођач радова на наведеним локацијама је било предузеће „Петровић“ д.о.о. из Котор Вароша.

4