Амбасадор Бугарске сутра у Котор Варошу

КОТОР ВАРОШ, 16. ЈУНА – Амбасадор Бугарске у БиХ Августина Цветкова боравиће сутра у радној посјети општини Котор Варош и том приликом биће организован састанак у кабинету начелника општине Зденка Сакана.

Након састанка предвиђено је да Цветкова посјети и которварошки вртић, у којем је реализован пројекат Амбасаде Бугарске у оквиру програма „Образовање за најмлађе“ у износу од 28.000 КМ.

По ријечима начелника општине Котор Варош Зденка Сакана ово је врло значајна донација захваљујући којој је подигнут квалитет образовања за најмлађе суграђане.

Vrtić 2

Директор которварошког вртића Младен Тепић рекао јe да су поједини дијелови намјештаја у вртићу били дотрајали и потенцијално опасни за боравак дјеце.

Реализацијом овог пројекта набављени су нови гардеробери, полице за играчке и обућу, дидактички сетови намјештаја, предшколске столице, столови, дјечији кревети и теписи, чиме смо значајно побољшали услове васпитно-образовног рада“, нагласио је Тепић.

Tabla

Састанак у кабинету начелника општине почиње у 10.30 часова.