Асфалтирана дионица пута Горње Липље - Зеленика

Асфалтирана дионица пута Горње Липље – Зеленика

КОТОР ВАРОШ, 18. НОВЕМБРА – Заједничким средствима општине Котор Варош и УНДП-а у мјесној заједници Липље је реализован пројекат модернизације пута Горње Липље – Зеленика у дужини од 200 метара, а вриједност ове инвестиције је 30.790 КМ.

Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан је истакао да је ово један од пет пројеката који ће бити реализовани ове године на подручју општине у сарадњи са УНДП-ом.

IMG-b3b4e8e3def02b62ebe1e095a0ecbd1e-V

Поред дионице пута у мјесној заједници Липље завршено је уређење шеталишта на купалишту Брана, као и вртић у мјесној заједници Масловаре. Преостало је још да се заврши изградња приступних путева у насељу Бурча и изградња надтсрешнице уз доводњу воде у мјесној заједници Вагани.

Надам се да ће асфалтирање дионице пута према Зеленици бити подстрек мјештанима овог села да остану на својим огњиштима“, рекао је Сакан и додао да је ширина асфалтиране путне трасе четири метра.

IMG-f010596a23d12f8887227ed3eea31c99-V

Радове је изводило грађевинско предузеће „Планум“ из Теслића.