Асфалтирана дионица пута Забрђе – Мост Шибови

КОТОР ВАРОШ, 25. ЈУНА – У мјесној заједници Забрђе у општини Котор Варош успјешно је реализован пројекат “Извођење радова за модернизацију пута Забрђе – Подосоје, дионица Забрђе – Мост Шибови”, а 38.000 КМ за асфалтирање ове дионице пута обезбиједио је Републички секретаријат за расељена лица и миграције.

Радници предузећа “Планум” из Теслића асфалтирали су дионицу пута Забрђе-Мост Шибови у дужини од 500 метара.

IMG-27a0718eccbac6e795d075c4a7aa376b-V

Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан је приликом посјете градилишту истакао значај ове инвестиције.

Ово је наставак активности на модернизацији и санацији локалних путева, а завршетком овог пројекта око 50 домаћинстава ће имати бољу путну комуникацију са градским подручјем“, рекао је Сакан.