Асфалтирана улица у насељу Доња Баштина

КОТОР ВАРОШ, 9. ЈУНА – У которварошком насељу Доња Баштина успјешно је окончан пројекат модернизације улице, односно асфалтирање дионице пута у дужини од 230 метара, за чију намјену је из општинског буџета издвојено 19.000 КМ.
IMG-d0ca3b207afced04b7113b55b74f27d1-V

Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан је са својим сарадницима обишао поменуту локацију и том приликом истакао значај ове инвестиције.

Ово је наставак активности на модернизацији и санацији локалних путева, што је од општег значаја за све грађане наше општине“, нагласио је Сакан.

Општина Котор Варош интезивно ради и улаже максималне напоре у модернизацију и изградњу локане и некатегорисане путне мреже на подручју цијеле општине.
IMG-75039c01cc31184f678ef2cc00cd2e8e-V

Модернизација локалних саобраћајница, чије је одржавање у надлежности општинске управе, реализује се у складу са прошлогодишњим планом капиталних инвестиција.

Извођач радова на поменутој локацији било је предузеће „Петровић д.о.о.“ Котор Варош.