Божићна честитка предсједника СО Котор Варош Абида Ковачића

КОТОР ВАРОШ, 5. ЈАНУАРА – Предсједник Скупштине општине Котор Варош Абид Ковачић упутио је свештенству Српске православне цркве и православним вјерницима у Котор Варошу и Босни и Херцеговини честитку поводом православног Божића.

Православцима у нашој локалној заједници и Босни и Херцеговини честитам сутрашњи Бадњи дан и Божић, уз жељу овај празник проведете у добром здрављу и миру, дијелећи радост Божића са својим комшијама у духу вишевјековне традиције међусобног уважавања у БиХ.

Вријеме празника је вријеме за јачање постојећих и обнављање раскинутих породичних и пријатељских веза. Разлике међу нама не смију бити нешто што нас дијели него нешто што нас приближава и подстиче да заједнички градимо мир и будућност за све грађане и народе Босне и Херцеговине.

Нека се празнична атмосфера из породичних домова прелије на читаво друштво и допринесе тежњи за бољом и свјетлијом сутрашњицом“, поручио је Ковачић.