Двократно вријеме рада са странкама

КОТОР ВАРОШ, 2. МАРТА – Због повећања обима посла, првенствено због спровођења одредби новог Закона о легализацији бесправно изграђених објеката у Републици Српској, из Одјељења за просторно уређење општине Котор Варош поручују да ће у наредном периоду модификовати рад са странкама и теренски рад.

Сваког радног дана у периоду од 7.00 до 9.00 часова и од 13.00 до 15.00 часова је рад са странкама, док ће се канцеларијски и теренски рад на предметима одвијати у термину од 9.00 до 13.00 часова“, истакао је начелник Одјељења за просторно уређење општине Котор Варош Борис Марковић.

Slika opštine

Он је замолио све странке за разумијевање, јер је оваква организација рада у складу са начелима управног пословања, а значајно ће допринијети ефикасности и експедитивности рада службеника Одјељења.