Драган Бунић побједник у такмичењу рибара

КОТОР ВАРОШ, 11. ЈУНА – Драган Бунић је побиједио у такмичењу которварошких рибара у лову рибе удицом на пловак у конкуренцији сениора, док је Милан Ковачевић био најуспјешнији међу пионирима.

Sakan

Друго мјесто у конкуренцији сениора освојио је начелник општине Котор Варош Зденко Сакан, док је трећи био Горан Лубурић.

Код пионира друго мјесто је припало Данилу Ковачевићу, а треће мјесто су подијелили Дарио и Емилио Живанов.

На такмичењу, које је успјешно организовало Спортско риболовно друштво /СРД/ „Котор Варош“, учествовало је 15 рибара са подручја општине Котор Варош.

Предсједник СРД „Котор Варош“ Самир Скопљак је предао најуспјешнијим такмичарима пехаре, медаље и дипломе.

Najuspjesniji pioniri

Била је ово прилика да руководство СРД „Котор Варош“ и званично похвали појединце и удружења за велики допринос у раду Друштва и организацији оваквих и сличних манифестација.

Спортско – риболовно друштво „Котор Варош“ је у сарадњи са општином Котор Варош током викенда обавило порибљавање ријеке Врбање и њених лијевих притока Цврцке и Јакотине са 55 килограма поточне пастрмке.