Завршена изградња 50 паркинг мјеста у насељу Брегови

КОТОР ВАРОШ, 15. ЈУЛА – Обиљежавањем вертикално-хоризонталне сигнализације у насељу Брегови у мјесној заједници Котор Варош завршено је уређење паркинг простора површине 1.000 метара квадратних.

Претходно су урађени земљани радови и асфалтирање комплетне површине, за чију намјену је из општинског буџета издвојено 54.000 КМ.

Obilježavanje parking mjesta

По ријечима начелника општине Котор Варош Зденка Сакана стављањем у функцију нових 50 паркинг мјеста значајно ће се повећати капацитет паркинг простора у насељу Брегови.

На овај начин смо дјелимично растреретили овај дио града и простор око Зантског центра, како би омогућили станарима који живе у овом насељу да имају гдје да се паркирају“, истакао је начелник општине Зденко Сакан и додао да неће бити угрожен простор око дјечијег игралишта.

Postavljanje saobraćajnih znakova

Радници Територијалне ватрогасне јединице су обиљежили паркинг мјеста, а радници Комуналног предузећа „Бобас“ су поставили три саобраћајна знака.