Завршена реконструкција пута према Рашће Брду

КОТОР ВАРОШ, 13. ЈУЛА – Реализацијом пројекта „Реконструкција пута Товладић – спајање пута Урије – Рашће Брдо у општини Котор Варош“ у вриједности од 50.000 КМ значајно је побољшана путна инфраструктура на подручју општине, рекао је начелник општине Котор Варош Зденко Сакан.

Put prema Rašće Brdu 1

Ријеч је о пројекту који је финансирала Влада Републике Српске из буџетских средстава за јавне инвестиције у 2021. години.

Интензивно радимо и улажемо максималне напоре у модернизацију и изградњу локане и некатегорисане путне мреже на подручју цијеле општине. Реконструкцијом ове дионице пута биће омогућено несметано одвијање саобраћаја и олакшан превоз мјештана овог краја према градском подручју“, истакао је Сакан.

Put prema Rašće Brdu 2

Успјешан извођач радова, који су завршени у предвиђеном року, било је предузеће „Петровић“ д.о.о. из Котор Вароша.