Завршени радови на игралишту у Забрђу

КОТОР ВАРОШ, 1. СЕПТЕМБРА – У оквиру пројекта „Јачање улоге мјесних заједница у БиХ“, који заједно финансирају Развојни програм Уједињених нација (УНДП) и општина Котор Варош, у Забрђу је завршена санација и проширење игралишта, направљено је дјечије игралиште на коме су постављене љуљашке, клацкалице, тобоган и клупе за сједење.

Представници Развојног програма Уједињених нација (УНДП), који су у сарадњи са општином Котор Варош релаизовали овај пројекат у вриједности од 21.900 КМ уз учешће општине у износу од 5.512 КМ, позитивно су оцијенили квалитет изведених радова фирме „Петровић“.

Представници Савјета МЗ Забрђе су истакли да ово није крај радова на игралишту, јер је у плану да се аплицира за нови пројекат, којим би се урадиле трибине.