Засађено цвијеће на јавним површинама

КОТОР ВАРОШ, 22. АПРИЛА – У данашњој акцији „Посадимо цвијеће и уљепшајмо наш град”, која је организована поводом 24. априла – Дана општине, учествовали су чланови биолошке секције Основне школе /ОШ/ „Свети Сава“.

6

Кадифе, ледењаци и остало прољећно цвијеће уљепшали су простор испред просторија општинске Борачке организације, спомен костурнице, спомен-обиљежја палим борцима и на острву испред два аутобуска стајалишта.

Наставник ОШ „Свети Сава“ Милоранка Ескић, која води биолошку секцију, истакла је да ове акције доприносе љепшем изгледу Котор Вароша, а на тај начин се анимира и остало становништво да уреди своја дворишта.

4

Она је додала да је данашња акција организована у сарадњи са локалном управом, која је обезбиједила прољећне саднице.

Ова акција има циљ да пробуди свијест свих грађана у намјери да будућим генерацијама остављамо љепши и чистији Котор Варош“, поручили су чланови биолошке секције ОШ „Свети Сава“.

1