Иванићу и Васиљевићу Златне повеље

КОТОР ВАРОШ, 24. АПРИЛА – Свечаном академијом у кино-сали вечерас је обиљежен 24. април – Дан општине Котор Варош, у присуству бројних гостију из јавног, политичког и културног живота Републике Српске.

DSC_0890

За постигнуте колективне и појединачне успјехе у раду, који представљају посебан допринос за развој општине Котор Варош, Златним повељама су одликовани предсједавајући Предсједништва БиХ Младен Иванић и Славко Васиљевић, виши асистент на Архитектонско-грађевинско-геодетском факултету у Бања Луци.
Иванић се одрекао новчане награде и преусмјерио је на лијечење одборника у СО Котор Варош Невена Теиновића.

DSC_0895

DSC_0893

Писменим захвалницама награђени су секретар општинске орагнизације Црвеног крста Борислав Брборовић, џудиста Борислав Богданић, умјетнички руководилац ансамбла „Жубор“ Обренко Тепић, директор Центра за породицу „Кућа радости“ Драгица Тепић и ученик Средњошколског центра „Никола Тесла“ Славен Кнежевић.
Борислав Брборовић се такође одрекао новчане награде у корист тешко обољеле Софије Мићевић.
У забавном дијелу програма наступио је ансамбл “Жубор”.

Награде истакнутим појединцима и колективима уручио је начелник општине Котор Варош Зденко Сакан.