Информисање (нових) МЗ о позиву за изражавање инетерса за учешће у пројекту

КОТОР ВАРОШ, 16. ЈУНА – У сали Скупштине општине Котор Варош данас је одржан састанак са предсједницима Савјета МЗ које нису биле укључене у прву фазу пројекта јачање улоге мјесних заједница у БиХ, с циљем да се исте упознају са могућностима учешћа у другој фази пројекта.

На данашњем састанку, којем је присуствовао и начелник општине Зденко Сакан, договорено је да се мјесне заједнице до понедјељка 22. јуна изјасне и изразе интерес Општинској управи како би општина могла благовремено припремити апликацију на Јавни позив.

IMG-a09d712c546b9ab64151f3f32318fabd-V

Рок Општинској управи да пријави учешће МЗ на Јавни позив је 3. јули 2020. године.

Од четири позвана предсједника Савјета мјесних заједница данашњем састанку је присуствовао предсједник Савјета МЗ Липље и три представника мјесних заједница Шипраге, Вагани и Крушево Брдо.