Награђени ликовни и литерарни радови

КОТОР ВАРОШ, 18. АПРИЛА – Дјечија манифестација “Звуци прољећа” на којој су награђени најбољи ликовни и литерарни радови ученика основне школе одржана је вечерас у оквиру априлских свечаности поводом Дана општине Котор Варош.

Признања и награде за најуспјешније ликовне радове добили су Јустина Мијатовић, Марта Крагић и Ирина Мијатовић у категорији од првог до петог разреда, док су у категорији од шестог до деветог разреда награђени Анастасија Станић, Марија Тодоровић и Есма Летић.

IMG-a4ff61346535bfb25b3fe8c5be817051-V

У категорији литерарних радова награђени су од првог до петог разреда Ана Чупић, Катрин Јарановић и Јана Врљановић, док су код старијих разреда најкреативнији били Кристина Кутић, Леа Шућуровић и Христина Мијатовић.

Награде и признања најуспјешнијим ученицима уручио је начелник општине Котор Варош Зденко Сакан.

IMG-b96f7b442b233b5a96279fdea2742b4b-V

У забавном дијелу програма наступили су малишани Дјечијег вртића “Лариса Шугић”, ритмичка секција Основне школе “Свети Сава”, фолклорни ансамбл “Котор Варош” и дјечији аниматор Бобан Фазонко.

Манифестацију “Звуци прољећа”, која је одржана у кино-сали, организовали су Јавна установа Центар за културу, спорт и информисање и Основна школа “Свети Сава”, а покровитељ је била општина Котор Варош.

IMG-95ddb43d72d45531d3ec8a4865cd682e-V