Начелник Сакан честитао католички Ускрс

КОТОР ВАРОШ, 30. МАРТА – Поводом предстојећег Ускрса начелник општине Котор Варош Зденко Сакан је упутио честитке свим вјерницима католичке вјероисповијести, уз жељу да им празнични дани протекну у здрављу, љубави и срећи.

У име општине Котор Варош и лично, желим да овај празник проведете у миру и благостању. Христова жртва нас из године у годину надахњује да постанемо бољи и праведнији људи који ће градити и учвршћивати мир и толеранцију. Наша локална заједница је добар примјер како људи из различитих вјерских заједница стварају друштво узајамног поштовања и напретка и само на тај начин можемо сви заједно донијети боље сутра нама и нашој дјеци. У жељи да ови Ускршњи дани буду празник радости и доброг расположења и да пруже охрабрење за изазове који нас очекују, како бисмо омогућили бољи и просперитетнији живот свим нашим суграђанимау нашој општини, искрено вам честитам Ускрс“, навео је честитки начелник Сакан.

Вјерници католичке вјероисповијести у недјељу, 31. марта, прослављају Ускрс.