Новогодишња честитка Начелника општине

КОТОР ВАРОШ, 31. ДЕЦЕМБРА – Поштовани суграђани,

иза нас је још једна година и то година која је промијенила многе стандардне токове и догађања. Памтићемо годину која је на измаку по пандемији вируса корона, која нам је донијела неизвјесност, наметнула социјалну дистанцу међу људима и пред нас поставила многе изазове.

У 2020. години реализовани су најважнији социјални и друштвено корисни, те бројни инфраструктурни пројекти.

Заједничким снагама градимо боље сутра, јачајмо дијалог и одговорност, те солидарност и толеранцију у друштву и заједници у којој живимо и да што прије превладамо пандемију вируса корона са што мање посљедица.

Дубоко вјерујући да ће наредна година упркос многим изазовима бити боља од претходне, у име општинске управе и у своје лично име свим грађанкама и грађанима општине Котор Варош желим пуно здравља, среће и успјеха у Новој 2021. години.