Новогодишњи пријем код начелника општине

КОТОР ВАРОШ, 22. ДЕЦЕМБРА – Начелник општине Далибор Вучановић уприличио је данас новогодишњи пријем за предузетнике и директоре јавних установа и предузећа, те представнике удружења грађана.

DSCN4057

Начелник се овом приликом посебно захвалио привредницима који су у овој години остварили запажене резултате и који су допринијели да се у Котор Варошу смањи број незапослених.

Времена су стварно тешка и завидна је ситуација да они могу уопште пословати, а посебно пословати са добити“, истакао је Вучановић.

Када је у питању запошљавање и ове године је настављен тренд раста и у односу на претходну годину мањи је број људи који на Бироу за запошљавање траже посао.
„Упркос бројним недаћама успјели смо реализовати неколико развојних пројеката, а позитивни трендови улагања биће настављени и у 2016. години“, истакао је Вучановић.

Обраћајући се гостима у свечаном амбијенту поводом завршетка календарске године Вучановић им је пожелио добро здравље, срећу и успјешно пословање у години која долази.