ОИК: Позив за пријаву за гласање путем мобилног тима

КОТОР ВАРОШ, 6. ОКТОБРА – Општинска изборна комисија Котор Варош проводи активности из своје надлежности у вези са припремом за одржавање Локалних избора 2020.

За потребе евидентирања и сачињавања списка потребни су нам подаци о лицима која су због болести,старости или ивалидности везана за своје домове. Наведени подаци ће служити за сачињавања извода из коначног Централног бирачког списка за ову категорију бирача“, рекли су у Општинској изборној комисији Котор Варош.

Рок за доставу података је најкасније 7 дана од дана пријема овог позива, односно од дана објављивања на интернет страници општинe Котор Варош.

Наведени подаци се могу доставити на адресу Општинске изборне комисије Котор Варпш (просторије изнад Полицијске станице) или у Центру за бирачки списак у згради општине Котор Варош.

Потребни подаци које треба доставити су: име и презиме, ЈМБГ, тачна адреса пребивалишта, односно боравишта за раселљена лица, број телефона и медицинска документација.