Основци из Котор Вароша на Регионалном такмичењу

КОТОР ВАРОШ, 28. ОКТОБРА – Прво мјесто на општинском квиз такмичењу подмлатка Црвеног крста основних школа из „Познавања покрета Црвеног крста и Црвеног полумјесеца“ освојила је ОШ „Свети Сава“ Котор Варош.

Strucni ziri
Основци из Котор Вароша Драган Кнежевић, Милкица Керезовић и Наташа Радивојевић, предвођени наставницом Дијаном Катаном, освојили су укупно 46 бодова и учествоваће 6. новембра у Србцу на Регионалном такмичењу.
Дрго мјесто припало је трочланој екипи из ОШ „Петар Петровић Његош“ Масловаре, прошлогодишњим побједницима Републичког такмичења, док су трећи били ученици ОШ „Петар Кочић“ Шипраге.
Секретар Општинске организације Црвеног крста Борислав Брборовић је истакао да је ово још једна у низу успјешно организованих активности, те да очекује тријумф побједничке екипе на Регионалном такмичењу.
Ученици су показали добар ниво знања и вјерујемо у успјех на такмичењу у Србцу“, рекао је Брборовић.
Члан побједничке екипе Наташа Радивојевић је нагласила да је ово тимски успјех и да се исплатио напоран рад у протеклом периоду.
Заслужено смо освојили прво мјесто и са доста оптимизма путујемо на Регионално такмичење“, закључила је Радивојевићева.