Позива на јавну расправу о измјени и допуни одлуке о комуналном реду на подручју општине Котор Варош

Општинска управа Котор Варош – Одсјек за инспекцијске послове и комуналну полицију организује јавну расправу о нацрту Одлуке о измјени и допуни одлуке о комуналном реду општине Котор Варош.
Позивају се сви заинтересовани грађани, правна и физичка лица са подручја Општине да узму учешће у јавној расправи.
Нацрт Одлуке о измјени и допуни одлуке о комуналном реду општине Котор Варош може се преузети на интернет страници општине Котор Варош – њњњ.опстинакоторварос.цом, у рубрици Јавне расправе.
Јавне расправе ће се одржати у канцеларијама мјесних заједница према сљедећим терминима:
termini