Позив за дпстављање пројектних идеја

ПОЗИВ ЗА ДОСТАВЉАЊЕ ПРОЈЕКТНИХ ИДЕЈА ЗА ИЗРАДУ АКЦИОНОГ ПЛАНА ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ОМЛАДИНСКЕ ПОЛИТИКЕ ОПШТИНЕ КОТОР ВАРОШ

Општина Котор Варош позива све заинтересоване организације, удружења, установе и појединце које раде са младима да доставе пројектне идеје за израду Акционог плана за спровођење омладинске политике општине Котор Варош за период 2017.-2021. година , како би дошли до што квалитетнијег документа.
Обрасце можете доставити најкасније до 11. 09.2017. године на мејл : goranmalijevic@opstinakv.org или у Одјељење за друштвене дјелатности општинске управе општине Котор Варош.
Образац и Омладинску политику општине Котор Варош можете преузети на сајту општине www.opstinakotorvaros.com у рубрици Јавни позиви.
Све додатне информације можете добити на број: 051/784-392