Позив за чланство у одбору омладинске банке

Фондација Мозаик у сарадњи са 31 партнерском општином /опћином/ позива младе и подузетне људе да се придруже Одбору Омладинске банке у својој општини /опћини/.
Позив за пријаве у чланство Одбора Омладинске банке нуди младима прилику да учествују у доношењу одлука на локалном нивоу и да кроз конкретне акције рјешавају проблеме у својим заједницама.
Омладинском банком уз подршку Фондације Мозаик и 31 партнерске општине /опћине/ управља десет чланова и чланица одбора. Члан или чланица одбора, који управо можеш постати ти, има улогу да управља програмом Омладинске банке у својој општини /опћини/. Кроз свој рад и допринос Омладинској банци, имаш прилику унаприједити знања и вјештине за своју будућу професионалну каријеру.
Јавни позив за чланство у одборе Омладинских банака мозете погледати овдје.
Електронску пријаву за чланство у Одбор Омладинске банке можете попунити овдје.

Уради нешто конкретно у својој заједници!