Прелиминарна ранг листа стипендија за 2021. годину

КОТОР ВАРОШ, 5. МАРТА– Комисија за додјелу општинских стипендија утврдила је прелиминарну ранг листу студената којима је одобрена стипендија као и листу студената који не испуњавају одређене услове.

Резултати конкурса се налазе на званичном сајту општине Котор Варош у рубрици Стипендије и на огласној табли општинске управе.

СTУДEНTИ КOJИ СУ У MEЂУВРEMEНУ СTEКЛИ ПРAВO НA СTИПEНДИJУ ИЗ ДРУГИХ JAВНИХ ИЗВOРA ФИНAНСИРAЊA, ДУЖНИ СУ OДРEЋИ СE JEДНE OД СTИПEНДИJA. OПШTИНСКE СTИПEНДИJE СTУДEНTИ СE MOГУ OДРEЋИ ПOДНOШEЊEM OВJEРEНE ИЗJAВE ПРEДСJEДНИКУ КOMИСИJE.

Незадовољни кандидати могу поднијети приговор начелнику општине путем Комисије за додјелу стипендије, у року од 8 дана од дана објављивања прелиминарне ранг листе.

О оправданости приговора одлучује начелник општине, најкасније у року од 8 дана од дана подношења приговора.