Пријем за 27 општинских пензионера

КОТОР ВАРОШ, 31. ДЕЦЕМБРА – Поводом новогодишњих празника, Далибор Вучановић, начелник општине Котор Варош, организовао је пријем за 27 пензионера, који су свој радни вијек провели радећи у општинској управи.

Захваливши се на њиховом доприносу током рада, начелник Вучановић рекао је да су својим преданим радом садашњи пензионери, а некадашњи радници Општине, учинили велики допринос у развоју локалне заједнице.
Данас смо уприличили пријем за 27 пензионера којима смо и ове године послали поруку да нису заборављени и да, и поред тешке економске кризе, нисмо заборавили на све оно што су ови вриједни људи урадили за општину Котор Варош и његове грађане у свом радном вијеку“, додао је Вучановић.
Дружење с пензионерима начелник Вучановић искористио је да бившим радницима уручи пригодан новчани износ за предстојеће новогодишње празнике.
Овом приликом некадашње радне колеге су се поново састале на једном мјесту и присјетили се дана када су скупа радили.

Пензионери су захвални, јер их се начелник општине сјети сваке године.
Новац ће ми добро доћи за Нову годину и Божић, а посебно ми је важно што нисмо заборављени“, рекао је Војислав Главаш.
Овим пригодним догађајем чува се традиција сусрета на крају једне године, на којем се подсјећа на прошла времена и људе који су радили у општини Котор Варош.