Сакан задовољан динамиком извођења радова

КОТОР ВАРОШ, 14. ФЕБРУАРА – Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан обишао је данас градилиште и изразио задовољство динамиком радова на изградњи нове зграде локалне управе.

Радници предузећа „Грађус“ су данас завршили бетонирање плоче изнад првог спрата у коју је уграђено око 100 кубних метара бетона.

Временске прилике иду на руку извођачу радова и они су у потпуности искористили тај моменат, што је за сваку похвалу. Радови теку у складу са планираним активностима, а према ономе што сам видио могу констатовати да се изводе професионално и стручно“, нагласио је Сакан.

Radovi 1

Према његовим ријечима нова зграда Општинске управе биће завршена у предвиђеном року.

Динамиком радова задовољни су и у которварошком предузећу “Грађус” које је главни извођач радова.

Динамика и квалитет радова су нам приоритет и са те стране смо задовољни до сада урађеним. Похвалио бих своје сараднике и партнере у изградњи, а поготово њихов професионалан приступ обавезама“, рекао је директор “Грађуса” Славко Ђукић и додао да је сарадња са општинским руководством на високом нивоу.

Radovi 2