Састанак са представником ГОЛД пројекта

КОТОР ВАРОШ, 11. МАРТА – Представници општинског тима за БФЦ сертификацију одржали су данас састанак са представником ГОЛД пројекта Жељком Кнежевић, стручњаком за локални економски развој.

DSCN4374

Разговарано је о спремности општине Котор Варош за овакав процес, а током састанка се конкретно прошло кроз критерије и подкритерије, које је потребно испунити у процесу сертификације.
Након првог састанка, слиједи документовање свих процеса у складу са критеријима који ће бити достављени верификационој комисији на оцјену.
Програм сертификације повољног пословног окружења је намјењен градовима и општинама, који имају одговорајуће капацитете, стратешки су опредијељене да унаприједе привредни амбијент, привуку инвестиције и подстакну развој локалне економије.