Све спремно за которварошку котлићијаду

КОТОР ВАРОШ, 15. АПРИЛА – Поводом Дан општине Котор Варош – 24. априла у недјељу ће се на градском купалишту „Бјелине“ одржати 8. традиционална котлићијада.

DSCN3269

Очекује се учешће преко 80 екипа из Републике Српске, Федерације БиХ, Србије, Хрватске и Словеније, које ће се такмичити у припремању ловачког и риболовачког котлића.

Према ријечима начелника општине Котор Варош Далибора Вучановића све је спремно за недјељно најмасовније дружење ловаца и риболоваца у Републици Српској.

„Градско купалиште „Бјелине“ је спремно да угости велики број екипа у такмичарском дијелу, али и оне које ће ревијалним наступом увеличати ову манифестацију“, истакао је Вучановић.

Општина Котор Варош у сарадњи са Полицијском станицом обезбиједиће пасуљ и пиво за све посјетиоце, а најуспјешнијим екипама начелник Котор Вароша Далибор Вучановић уручиће награде, пехаре и дипломе.

“Которварошку котлићијаду” организују општина, Спортско риболовно друштво “Котор Варош” и ловачка удружења са подручја ове локалне заједнице.