Снијег успорио саобраћај, путеви проходни

КОТОР ВАРОШ, 24. МАРТА – Снијег који пада на подручју которварошке општине успорио је саобраћај на већини локалних путева.

Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан рекао је да су за сада проходни сви локални путеви у долини Врбање и на сјеверним обронцима Влашића, а уколико снијег настави да пада приступиће се чишћењу саобраћајница у складу са листом приоритета.

IMG-47a4ee0c19f1243e29bfaa89c5164a33-V

Фирме које су укључене у чишћење локалних путева набавиле су на вријеме со и абразивни материјал, а имају и сву неопходну механизацију”, истакао је Сакан и додао да су за чишћење локалних саобраћајница ангажоване двије фирме из Котор Вароша.

Административна служба Котор Вароша финансира зимско одржавање 424 километра дуге локалне путне мреже.