Српски глумац Иван Бекјарев одиграо представу “Смех, само смех”

КОТОР ВАРОШ, 24. ЈУЛА – Српски глумац Иван Бекјарев извео је познату представу “Смех, само смех” у Котор Варошу.

Бекјарев је рекао да овом представом већ 60 година забавља публику широм планете.

Овдје се не ради о класичној монодрами него о коктелу тридесет или четрдесет кратких нумера, које се мијењају и надопуњу из наступа у наступ“, истакао је Бекјарев и додао да је из првобитне верзије остала само једна минута текста, а све остало се мијења и надограђује.

DSCN8203

Представу чине текстови књижевника, новинара и хумориста, као што су Душан Радовић, Љубивоје Ршумовић, Милан Ракић, Јован Хаџи Костић, Брана Цветковић и многи други.

Не вјерујем да на просторима бивше Југославије постоји представа која је више пута одиграна. Изводим је од своје осамнаесте године, чак четири пута сам гостовао у Аустралији, десетак пута у Америци и широм Европе“, нагласио је Бекјарев.

Вечерашњи наступ Бекјарева у кино-сали је његово прво гостовање у општини Котор Варош.

Комедија је најтежи жанр, јер очекује узвратну реакцију публике која се зове смијех. Котор Варош има стручну публику и мислим да је задовољство било обострано“, навео је Бекјарев.

DSCN8206

Иван Бекјарев је познат љубитељима филма по улогама у серијама “Бољи живот”, “Срећни људи”, “Породично благо” и другим остварењима.

Организатори представе “Смех, само смех” били су фабрика обуће “Дермал” и ЈУ “Центар за културу, спорт и информисање”.