Сутра помен српским борцима из Грабовице

КОТОР ВАРОШ, 18. ЈУЛА – У которварошкој мјесној заједници Грабовица сутра /петак/ ће бити служен помен за 31 погинулог борца Војске Републике Српске из овог мјеста.

Богослужење и парастос служиће у 10.30 часова парох шипрашко-грабовачки Божидар Куртиновић.

Miladin Savanović

Предсједник општинске Борачке организације Миладин Савановић рекао је да је обавеза свих, а нарочито млађе популације, да његују културу сјећања на борце Војске Републике Српске /ВРС/, који су дали живот за вјеру и слободу свог народа.

Из општинске Борачке организације позивају све демобилисане борце, ратне војне инвалиде и породице погинулих, несталих и умрлих бораца и мјештане Грабовице да присуствују парастосу и полагању цвијећа код спомен-обиљежја.