"Тропик" тријумфовао на турниру у малом фудбалу

“Тропик” тријумфовао на турниру у малом фудбалу

КОТОР ВАРОШ, 28. ЈАНУАРА – Екипа “Тропика” је побједом у финалу над саставом Кафе бар “План Б1” резултатом 1:0 одбранила наслов побједника традиционалног зимског турнира у малом фудбалу “Котор Варош 2019”.

У борби за треће мјесто “Ветерани” су савладали Кафе бар “Ролекс” резултатом 2:1 и тако поновили успјех од прошле године.

Treceplasirani

За најбољег голмана турнира проглашен је Бојан Радивојевић /”Тропик”/, најбољи стријелац са седам постигнутих голова је Милко Бабић /”Инструктор вожње Купрешак”/, док је епитет најбољег играча понио члан побједничке екипе Немања Кнежевић.

Награде најуспјешнијим појединцима и екипама уручили су директор ЈУ “Центар за културу, спорт и информисање” Драган Зељковић, потпредсједник Удружења за промоцију и значај спортске рекреације Алекса Вучановић и представници привредних субјеката који су подржали турнир.

Najbolji igrac

Одличан организатор турнира, на којем је учествовало 16 екипа, била је Јавна установа “Центар за културу, спорт и информисање” Котор Варош.