Турнир стритбол „Котор Варош 2016“ на Радничком универзитету

КОТОР ВАРОШ, 20. ЈУЛА – У Котор Варошу сутра ће почети турнир у уличном баскету, који ће окупити 30 екипа у три узрастне категорије.

Plakat
У такмичарском дијелу турнира, који се одржава у оквиру “Которварошког спортског љета”, наступиће сениори, јуниори и кадети, док ће ветерани играти у ревијалном дијелу.

И ове године ће на турниру, поред домаћих тимова, учествовати екипе из Бањалуке, Александровца, Теслића, Челинца и Санског Моста. Најбоље екипе и појединци биће награђени пехарима, робним и новчаним наградама“, рекао је предсједник Организационог одбора турнира Слободан Петровић.

Жријеб група је вечерас (сриједа) у 19.00 часова на игралишту Радничког универзитета.
Посебна атракција ове спортске манифестације је такмичење у шутирању тројки, које је предвиђено током финалног дана, као и поклони изненађења за гледаоце током свих такмичарских дана.

Наградни фонд турнира износи 1.000 КМ.

Организатори турнира су општина Котор Варош и Центар за културу, спорт и информисање, уз учешће бројних привредних субјеката.