Уредан одвоз смећа са подручја општине

КОТОР ВАРОШ, 21. ОКТОБРА – Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан и представници Комуналног предузећа “Бобас” констатовали су да се одвоз смећа на подручју општине врши редовно и у складу са одлуком о комуналном реду и планом одвоза који је усвојио локални парламент.

Закључено је да се одвоз смећа врши континуирано за 1.120 домаћинстава у мјесним заједницама Забрђе, Врбањци, Масловаре, Грабовица и Шипраге.

IMG-cd14db51786394bac3c004f394c373d8-V

У протеклом мјесецу је набављено 25 нових контејнера, тако да Комунално предузеће тренутно располаже са довољним бројем контејнера који су распоређени на подручју општине.

Такође је наглашено да је КП „Бобас“ у поступку набавке новог камиона, који ће унаприједити одвоз отпада са подручја општине.