У недјељу дозвољен рад трговинама

КОТОР ВАРОШ, 30. АПРИЛА – Одлуком Штаба за ванредне ситуације у недјељу (3. мај) је дозвољен рад трговачким центрима, трговинама на велико, трговинама прехране и месницама у периоду од 7 до 11 часова.

На овај начин се изашло у сусрет захтјевима бројних потрошача и грађана, јер ће рад трговинама бити забрањен током првомајских празника.

Иако је ранија одлука Штаба да недјељом не раде продавнице прехрамбеном робом, одлучили смо да у недјељу 3. маја омогућимо њихов рад у наведеном периоду, како би грађани могли обавити набавку неопходних потрепштина“, истакао је начелник општине Котор Варош Зденко Сакан.

Овом одлуком су обухваћене и меснице, а субјекти који обављају дјелатност производње хљеба и пецива ће радити наредна три дана у времену од 7 до 11.30 часова.