“Фудбалски ветерани” тријумфовали на турниру у малом фудбалу

КОТОР ВАРОШ, 27. ЈАНУАРА – Екипа “Фудбалских ветерана” је побједом у финалу над саставом “Сим Техник 1” резултатом 2:1 освојила прво мјесто на традиционалном зимском турниру у малом фудбалу “Котор Варош 2020”.

У борби за треће мјесто “Кафе бар Пиколо” је савладао прошлогодишњег побједника “Тропик” резултатом 6:3.

Pehar pobjednicima uručio načelnik opštine

За најбољег голмана турнира проглашен је Саша Јеросимовић /”Сим Техник 1″/, најбољи стријелац са осам постигнутих голова је Дамјан Пешевић /”Кафе бар Пиколо”/, док је епитет најбољег играча понио члан побједничке екипе Месуд Табаковић.

Показали смо карактер и стрпљење у полуфиналу и финалу, а уједно и да још нисмо за старо гвожђе, и на крају сасвим заслужено освојили прво мјесто. Захвалио бих се свим саиграчима на подршци и ангажману, јер ово је побједа колектива“, рекао је Табаковић.

Najbolji igrač Tabaković

Награде најуспјешнијим појединцима и екипама уручили су начелник општине Зденко Сакан и представници Центра за културу, спорт и информисање.

Одличан организатор турнира, на којем је учествовало 17 екипа, била је Јавна установа “Центар за културу, спорт и информисање” Котор Варош.