Честитка предсједника СО Котор Варош поводом Васкрса

КОТОР ВАРОШ, 4. МАЈА – Предсједник Скупштине општине Котор Варош Абид Ковачић упутио је честитку свим суграђанима православне вјероисповијести поводом Васкрса.

Желим да овај највећи хришћански празник проведете у здрављу, дијелећи радости Васкрса са својим укућанима у сигурности свога дома. Васкрс је симбол новог живота и наде, која нам је више него икада потребна да заједно пребродимо изазове који су данас присутни у цијелом свијету.

Празници су у Босни и Херцеговини увијек тренуци бољег разумијевања међу људима и народима, и нека се тај дух прелије на цијело друштво, тако да и овогодишња васкршња радост буде нова потврда вишегодише традиције међусобног уважавања различитих конфесија. Нека свитање највећег хришћанског празника и сви дани који за њим долазе донесу вама и вашим ближњима радост сусрета, здравље, срећу и благостање“, наводи се у Ковачићевој честитки.