Чишћење и одржавање јавних површина се одвија у континуитету

КОТОР ВАРОШ, 30. СЕПТЕМБРА – На састанку начелника општине Котор Варош Зденка Сакана и представника Комуналног предузећа /КП/ “Бобас” закључено је да се Програми чишћења и одржавања јавних површина на подручју града и у мјесним заједницама за текућу годину реализује по плану.

Наглашено је да је у градском подручју вршено кошење у континуитету и по потребама у мјесним заједницама, а на основу запримљених позива представника мјесних заједница.

IMG-ca46aa8158b5ef1c8e7e7021eddcca30-V

Директор КП “Бобас” Слободан Јурић је истакао да су наведеним програмима чишћења обухваћене све локације које је неопходно одржавати.

Он је нагласио да је протекле ноћи извршен вандалски чин непознатих починилаца, при чему су све постављене бетонске канте за отпатке уништене и бачене у ријеку Врбању.

Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан је осудио овај вандалски чин и очекује од надлежних служби Полицијске станице Котор Варош да расвијетле овај случај.

IMG-ac32c280039678f3bb0daefb0ae5121f-V