Јавни позив бањске рехабилитације за 2017. годину

КОТОР ВАРОШ, 10. АПРИЛА – Министарство рада и борачко – инвалидске заштите расписало је Јавни позив за подношење захтјева ради упућивања 568 ратних војних инвалида и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено – отаџбинског рата Републике Српске у бањско климатске здравствене установе.
Овај позив се упућује ратним војним инвалидима од I до IV категорије и члановима породица погинулих бораца Одбрамбено – отаџбинског рата Републике Српске којима је бањска рехабилитација неопходна као наставак лијечења и опоравак у складу са Пројектом бањске рехабилитације.
Пријаве, односно писмени захтјеви се подносе органу управе надлежном за борачко-инвалидску заштиту општине Котор Варош.
Реализација овог Пројекта трајаће у периоду од 01. априла до 30. септембра 2017. године и одвијаће се у смјенама сваких 10 дана по утврђеним списковима корисника. Појединачан боравак корисника у бањско-климатским установама трајаће 10 дана.
Рок за достављање писменог захтјева је 15 дана од дана објављивања у дневним новинама „ГЛАС СРПСКЕ“, или од дана објављивања на огласној табли и wеб страници општине.
Комплетан текст Јавног позива можете погледати у рубрици Јавни позиви.