За асфалтирање улица и санацију путева 104.000 КМ

КОТОР ВАРОШ, 11. СЕПТЕМБРА – Из буџета општине Котор Варош издвојено је 104.000 КМ за асфалтирање једне градске улице и модернизацију три локална пута.

Модернизација локалних саобраћајница, по ријечима начелника општине Котор Варош Зденка Сакана, реализује се у складу са планом капиталних инвестиција.

Novo Selo 1

Ово је наставак активности на модернизацији и санацији локалних путева, што је од општег значаја за све грађане наше општине“, нагласио је Сакан.

У мјесној заједници Забрђе, у насељу Товладић, асфалтирана је дионица пута Урије-Рашће Брдо у дужини од 250 метара у вриједности 31.700 КМ.

Tovladić 1

Асфалт је након 15 година добило и насеље Кременик код Забрђа у дужини од 250 метара, а за ову намјену је издвојено 24.735 КМ.

За санацију клизишта и и модернизацију пута у насељу Ново Село у мјесној заједници Забрђе издвојено је 11.000 КМ.

Вриједност радова на дијелу улице Војводе Степе Степановића у дужини од 200 метара износила је 35.450 КМ.

Извођач радова било је предузеће Петровић д.о.о.

Zabrđe centar 1