Сакан честитао католички Божић

КОТОР ВАРОШ, 24. ДЕЦЕМБРА – Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан упутио је искрене честитке поводом најрадоснијег празника Божића свим вјерницима католичке вјероисповијести општине Котор Варош, свештенству и свим римокатолицима у БиХ.

Живимо у времену пуном изазова, здравствених и безбједносних, које уз одговорност, разумијевање и пожртвованост можемо заједно пребродити. Због тога нека овај велики празник који симболизује наду и вјеру у будућност буде свима надахнуће за јачање солидарности, чињење добрих дјела и у времену пандемије бригу за наше и здравље људи око нас“, поручио је Сакан.

Сакан је позвао вјернике да овогодишњи Божић, који се обиљежава у вријеме пандемије вируса корона, схвате као прилику за учвршћивање вјере у личном животу као темељу породичног заједништва.