Обавјештење

КОТОР ВАРОШ, 1. ДЕЦЕМБРА – Обавјештавамо грађане да је у складу са Законом о стратешком планирању и управљању развојем у Републици Српској општина Котор Варош започела процес израде нове Стратегије развоја општине за период 2022-2028. година.

У оквиру прве фазе израде документа Развојни тим општине је, уз консултантску подршку Пројекта интегрисаног локалног развоја (ИЛДП) пројекта, заједничког пројекта Владе Швајцарске и УНДП-а у Босни и Херцеговини, припремио и усагласио први Нацрт стратешке платформе, који се у електронској форми, путем званичне интернет странице општине, ставља на увид јавности и консултације у трајању од 15 дана.

Овим путем позивамо грађане да приједлоге и сугестије доставе писменим путем до 16.12.2021. године на емаил: dalibor.djurasinovic@opstinakv.org.

Линк на документ: Стратегија развоја-Нацрт стратешке платформе