Масловарчани тријумфовали на зимском турниру

КОТОР ВАРОШ, 30. ЈАНУАРА – Екипа Мјесне заједнице „Масловаре“ освојила је прво мјесто на традиционалном зимском турниру у малом фудбалу „Котор Варош 2023“, савладавши у финалу састав которварошких “Фудбалских ветерана” резултатом 3:0.

У борби за треће мјесто састав “Гео-Нарић” је надвисио екипу „Кобс браенс“ резултатом 6:3.

Najbolji igrač

За најбољег голмана турнира, који је окупио 16 екипа са подручја општине Котор Варош, проглашен је Милан Чупић /”Масловаре”/, најбољи стријелац је Дејан Трифковић /”Гео-Нарић”/, док је епитет најбољег играча понио члан побједничке екипе Бранко Трифковић.

Показали смо карактер, стрпљење и дисциплину у игри у утакмицама за пласман и сасвим заслужено освојили прво мјесто. Захвалио бих се которварошким фудбалским ветеранима на фер и коректној игри у финалном мечу“, рекао је најбољи играч турнира Бранко Трифковић.

Najbolji strijelac

Награде најуспјешнијим појединцима и екипама уручили су чланови Ореганизационог одбора турнира и представници Општинске управе Котор Варош.